.:   Nabízíme Vám

Naše barmanské služby poskytujeme po celé České republice a Evropě - všude tam, kde je potřeba zábava a skvělá náladaBARMANSKÁ SHOW - EXHIBICION SHOW

Základem barmanské exhibicion show je nejen profesionálně naservírovaný michaný nápoj, ale dbáme také na pobavení hostů při čekání na objednaný drink. Barmanská show je tzv. Exibicion Flair, kdy jeden barman předvádí soubor kombinací různých pohybů s normálními i hořícími láhvemi a dalšími pomůckami. Vystoupení trvá v rozmezí 10 - 15 minut, výsledkem exhibice je perfektní a lahodný drink.

Vhodné pro firemní a reprezentační akce, módní přehlídky apod.

BARMAN SHOW JEDNOHO BARMANA - 3.000,- Kč
BARMAN SHOW DVOU BARMANŮ - 5.500,- KčBARMANSKÝ SERVIS / BAR CATERING

Připravujeme alkoholické i nealkoholické koktejly na Vaše firemní akce, večírky, svatby, narozeniny, apod. Na místo Vaší akce dopravíme profesionální mobilní bar se všemi surovinami a inventářem potřebným pro servis koktejlů. Náš profesionální barman Vaše hosty s úsměvem obslouží, doporučí sezóní speciality a udělá show z které si hosté odnesou nevšední zážitek.

Vhodné pro firemní a reprezentační akce, módní přehlídky apod.

CENOVOU NABÍDKU NALEZNETE PRÁVĚ ZDE


BARMANSKÉ KURZY, ŠKOLENÍ BARMANŮ A PREZENTACE

Personál seznámíme s novými trendy, uděláme krátký seminář, kde dostanou patřičné informace o destilátech na baru a správném servírování alkoholických i nealkoholických nápojů a také hlavní cílem jsou praktické ukázky a trénink, který je nedílnou současí prezentace..

Vhodné pro gastronomické provozy (bary, kavárny, restaurace, hotely, kluby)

www.koktejlovaskola.cz


PRODEJ KOSTKOVÉHO LEDU

Všichni musíme mít na paměti, že kostkový led je základem každé dobré párty. Kostkový led je určen nejen za bar do míchaných koktejlů, ale také pro různá jiná soukromá využití jako například dětské akce, veletrhy, konference a další gastro provozy.

CENOVOU NABÍDKU NALEZNETE PRÁVĚ ZDECOCKTAIL'S PARTY & SHOW

Na akci se soustředí barman, který celý večer míchá předem stanovené drinky dle nápojového lístku. Akce je zpříjemněna hudbou a efekty barmana (Working-flair) po celý večer. Na přání vypracujeme vhodné koktejlové menu (k dané příležitosti), které kompletně zpracujeme a následně necháme tisknout.

Vhodné pro bary, restaurace, kavárny a kluby

CENA PRÁCE BARMANA - 2.500,- Kč + možnosti rozšíření

KOKTEJLOVÁ ŠKOLA: DAVIDA KUŘE

Jedná se o velice příjemné spestření Vaší akce. Každý z nás minimálně jednou ochutnal nějaký koktejl a proto chceme věnovat náš čas hostům, které opravdu zajímá co se vše za koktejly opravdu skrývá. Našim cílem je seznámit hosty s historií koktejlů, ale staké je naučit míchat koktejly za dozoru zkušeného barmana.


Vhodné spestření pro firemní akce, teambuilding

CENOVOU NABÍDKU NALEZNETE PRÁVĚ ZDEDEGUSTACE RUMŮ, WHISKY A DOUTNÍKŮ

Náš specialista Vás vnese do světa karibských rumů, které můžete vychutnat v kombinaci s jedinečnými kvalitními doutníky. V rámci prezentace dovezeme přípravky pro výrobu doutníků, tabákové listy, povykládáme zajímavé informace a naučíme Vás s doutníky pracovat, aby jste měli ten správný jedinečný okamžik.

Vhodné spestření pro firemní a reprezentační akce. Klikněte pro více informací.Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.


Objednávkový formulář      Obchodní podmínky      Partneři firmy Cocktail Servis na Facebooku